כנס "קדימה מדע – קו אור" בשיתוף איגוד רופאי הילדים בישראל

כנס עם איגוד רופאי הילדים

הכנס השנתי של הצוותים החינוכיים בבתי החולים התקיים גם השנה בשיתוף עם איגוד רופאי הילדים בישראל. בסוף חודש נובמבר התכנסו עשרות חברי הצוותים החינוכיים בבתי החולים יחד עם רופאי ילדים ממסגרות שונות לכנס בגני התערוכה בתל אביב.

תאריך:
14.01.13

הכנס השנתי של הצוותים החינוכיים בבתי החולים התקיים גם השנה בשיתוף עם איגוד רופאי הילדים בישראל. בסוף חודש נובמבר התכנסו עשרות חברי הצוותים החינוכיים בבתי החולים יחד עם רופאי ילדים ממסגרות שונות לכנס בגני התערוכה בתל אביב. בכנס השתתפו קרוב לאלף רופאים. במושב מיוחד דנו המשתתפים בנושאים המעסיקים את הצוותים החינוכיים במסגרת עבודתם היומיומית עם הילדים ובני הנוער. בין הנושאים נידונו סוגיות כגון: הפרעות אכילה אצל מתבגרים, הפרעת קשב וריכוז והשלכותיהן על האינטראקציה בין מערכת החינוך למערכת הבריאות, ביטויים נפשיים אצל חולים כרוניים וכד'.

לאחר סיום הדיונים התקיים מפגש מיוחד, למנהלות ולעמיתים בצוות החינוכי, בנושא שילוב הומור בעבודת ההוראה. את מפגש העמיתים הנחה והוביל מר שלומי אלגוסי, ליצן רפואי, בעל שנים רבות של ניסיון בעבודה בבתי חולים. שלומי סיפר למשתתפים, בדרכו המיוחדת, כיצד ניתן לשלב הומור בחיי היום יום בבית החולים. המשתתפים נהנו מהמפגש, שיתפו פעולה, צחקו עד דמעות, שיבחו את המנחה והודו מאד ל"קדימה מדע – קו אור" על הארגון והכנס המוצלח. 

newdoc