פורים שמח בבתי החולים עם קו אור

קו אור דואגת לשמור על חג הפורים שמח במחלקות הילדים השונות בבתי החולים, עם מגוון פעילויות יצירה היתוליות, המאפשרות לילדים להביע את עצמם, לחגוג ולהרבות בשמחה משנכנס אדר! בואו לקרוא על העשייה המשמחת בבתי החולים.

תאריך:
14.03.13

 
משנכנס אדר מרבין בשמחה גם בבתי החולים ברחבי הארץ!

במהלך החודש נערכו פעילויות מגוונות ויצירתיות לקראת חג הפורים להפעלת הילדים המאושפזים. טלי גילן, המעבירה במסגרת תכנית קו אור חוגי הבעה רגשית באמצעות תאטרון בובות ויצירה מספרת: "הכנו בובות מיוחדות בחוגי תאטרון הבובות, שאנחנו מקיימים באופן קבוע במחלקות הילדים בבתי החולים. כל ילד הכין את בובת הליצן שלו ובתום ההכנה הציג את הליצן בפני שאר הילדים. השתמשנו בחומרים פשוטים- שיפוד, בריסטולים, בדים, והשמחה הייתה רבה! חלק מהפעילויות התקיימו בכיתות הלימוד, וחלקם באופן פרטני ליד מיטות הילדים שהיו מרותקים למיטה. גם הילדות והילדים שהתחילו את הפעילות כשהם עייפים וחשים ברע, יצאו מהחוג עם חיוך על פניהם… חג שמח!"

פעילות נוספת מיוחדת שנערכה לכבוד החג הייתה בשיתוף פעולה מיוחד שנערך בין קו אור לבין מרכזי You-Niversity של World ORT קדימה מדע, במסגרתו הגיעו עשרות מילדי המרכזים לחנוך ילדים מאושפזים ולהכין עמם מגבעות היתוליות לחג. כל הכבוד לכל המשתתפים המקסימים אשר דאגו שלילדים באמת יהיה חג מאוד שמח!

בובת ליצן 5